Hakkımızda

TURKMET A.Ş. Ağustos 2006 yılından bu yana Biyomedikal Cihazların Test Hizmetleri ve Biyomedikal Test Cihazları alanında lider firmaların Türkiye Tek Temsilcisi olarak tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.
Bugüne kadar yapmış olduğu yatırımlarıyla; medikal cihazların test ve kalibrasyon sistemleri konusunda dünya lideri ve konusunda en güvenilir olan firmaların test cihazlarını ve simülatörlerini kullanarak, medikal cihaz test ve kalibrasyonu konusunda eğitimli ve uzman personeliyle sağlık kuruluşlarında bulunan tüm cihazların ameliyathanelerin ve yoğun bakım ünitelerinin uluslararası standartlara, Medikal Cihaz Direktiflerine, Uluslar arası Standartlar ve Türk Standartları Enstitüsünün yayınlamış olduğu üretici standartları, ECRI Metotları ve Kamu Hastaneler Birliğince yayınlanmış olan Metroloji Faaliyetleri Kılavuzuna uygun olarak Kalibrasyon Test ve Validasyon hizmetleri sunmaktadır.
Bu hizmetler kapsamında laboratuvarımız bünyesinde kullanılan tüm test ve kalibrasyon cihazlarının izlenebilirlik zinciri Sweedac (İsveç), UKD (İngiltere) ve UME (Türkiye)’ye kadar uzanmaktadır. ISO9001:2008 ISO/IEC 17025 ve ISO/IEC 17020 standartlarına uygun olarak gerçekleştirilen test ve kalibrasyon hizmetlerimiz uluslararası izlenebilir ve geçerliliği olan sertifikalar ile belgelendirilmektedir.
TURKMET A.Ş. Test Cihazları Distribütörü olarak; RTI Electronics, Rigel Medical IMT Medical LightHouseOptics LeedsTestObjects gibi Medikal test aletleri ve fantomlar konusunda dünyanın önde gelen firmalarının Türkiye Tek temsilcisidir; Kendi bünyesinde Medikal cihaz test kalibrasyon hizmeti gerçekleştirmek isteyen kurum ve kuruluşlar için bu alandaki bilgi birikim ve deneyimi ile en doğru çözüm ortağı olduğunu kurulumu tamamlanmış olan laboratuvarlar sayesinde kanıtlamıştır.
TURKMET A.Ş. olarak Türkiye TEK Temsilcisi olduğumuz RTI Electronics ve Rigel Medical test aletleri konusunda TSE HYB belgemiz ve üretici firmalar tarafından eğitilmiş deneyimli uzman personelimizle hem kullanıcı eğitimleri hem ürünlerinizin bakım-onarım ve kalibrasyonları konusunda siz değerli müşterilerimizin yerel çözüm ortağı olmaktan gurur duyuyoruz.
Kurumsal faaliyetlerimiz aşağıdaki ana başlıklar altında toplanmaktadır;
Biyomedikal Cihaz Test ve Kalibrasyonu
Biyomedikal Test ve Kalibrasyon Cihazları Kalibrasyonu
Sağlık Kuruluşlarında Tam Teşekküllü Biyomedikal Test ve Kalibrasyon Laboratuvarı Kurulumu
Radyoloji Test Cihazları ve Fantomları Satışı
Alkolmetre Kalibrasyon Hizmetleri
Ameliyathane ve Yoğun Bakım (Temiz Oda) Test ve Doğrulama (Validasyon) Hizmetleri
Mikrobiyolojik Güvenlik Kabinleri Test ve Doğrulama (Validasyon) Hizmetleri
TURKMET A.Ş. olarak ülkemizde sunulan sağlık hizmetinin güvenirliğinin, kalitesinin ve veriminin en üst seviyelere çıkarılması için ülkemize hizmet vermekten onur ve gurur duyuyoruz.

Test

Form Gönderimi

Tamam

HİZMETLER & ÜRÜNLER
İLETİŞİM
TURKMET A.Ş.
Adres : Ostim Organize Sanayi Bölgesi, 1151.Sokak Gül86 İşyerleri Koopeartifi Küme Evleri, No:93, 06374, Yenimahalle / ANKARA

Tel: + 903124739990
Fax: + 903124739992
E-mail: info@turkmet.com.tr
Copyright 2015 Alux Otomotiv Tüm Hakları Saklıdır
Web Tasarım Teknobay.